Aug 2

Originalus pavadinimas: Scooby-Doo And The Goblin King
Siužetas: Scooby-Doo and Shaggy must go into the underworld ruled by the Goblin King in order to stop a mortal named The Amazing Krudsky who wants power and is a threat to their pals, Fred, Velma and Daphne.
IMDB reitingas: 6.2/10 (470 votes)

  • Share/Bookmark

Mar 8

Originalus pavadinimas: Ramona and Beezus
Siužetas:
IMDB reitingas: 6.6/10

  • Share/Bookmark

Feb 12

Originalus pavadinimas: The Haunted Mansion
Siužetas: Klestintis nekilnojamojo turto agentas nusprendžia padaryti savo šeimai staigmeną ir nuperka prabangų užmiesčio namą. Su žmona ir dviem vaikais jis atvyksta apžiūrėti pastato. Niūriuose rūmuose gyvena paslaptingas vyriškis su trimis keistuoliais tarnais. Ketinantis pirkti namą vyriškis patenkintas – namas jam atiteks už labai menką sumą, tačiau jo žmona, o ypač vaikai, jaučia, kad čia kažkas ne taip. Vaikai beklaidžiodami po namą išsiaiškina kraupią paslaptį.
IMDB reitingas: 4.8/10

  • Share/Bookmark

Mar 23

Originalus pavadinimas: The Smurfs
Siužetas: Klasikinio belgų komikso herojai smerfai neseniai šventė 50-ąjį jubiliejų. Ta proga kino kompanija „Sony Pictures” dovanoja nepaprastą nuotykinę komediją „Smerfai” apie mėlynųjų žmogeliukų nuotykius mūsų pasaulyje. Tai nuotaikingas 3D formato filmas tiek mažyliams, tiek jų tėveliams, užaugusiems su to paties pavadinimo animaciniu filmu.
IMDB reitingas: 5.3/10 – 24,641 votes

  • Share/Bookmark

Mar 15

Originalus pavadinimas: Honey, I Shrunk the Kids
Siužetas: Dailiame amerikietiškame namelyje gyvena labai originalus išradėjas su žmona, sūnum ir dukteria. Iš mokslininko išradimų visi tik šaiposi, o iš tikrųjų laboratorijoje yra paslėptas lazeris, galintis sumažinti daiktus kelias dešimtis kartų! Tik kas galėjo pagalvoti, kad sūnus su dukra ir dar du kaimynų vaikai ims ir palįs po pražūtingais lazerio spinduliais… Kaip dabar surasti ketvertą mažų vaikelių vešlioje kiemo žolytėje, kur pilna vabalų ir kitokių pabaisų.
IMDB reitingas: 6.1/10 – 41,875 votes

  • Share/Bookmark

Mar 15

Originalus pavadinimas: Space Buddies
Siužetas: Šunų kompanija pasiruošusi neįtikėtinai misijai – nuskristi iki mėnulio ir atgal.
IMDB reitingas: 4.0/10 – 660 votes

  • Share/Bookmark

Mar 15

Originalus pavadinimas: Fred Claus
Siužetas: Vagišius Fredas visą laiką gyveno garsaus brolio Kalėdų Senelio šešėlyje. Kai jam grėsė kalėjimas, Santa pasiūlė atvykti į Šiaurės Ašigalį ir kartu su elfais už bausmę gaminti Kalėdų žaislus vaikams…
IMDB reitingas: 5.6/10 – 15,068 votes

  • Share/Bookmark

Feb 17

Originalus pavadinimas: The Zookeeper
Siužetas: Franklino zoologijos sodo gyventojai be proto myli savo prižiūrėtoją Grifiną. Tačiau vieną dieną Grifinas suvokia, jog jam mielesnė liūtės, o ne moters, draugija. Taigi, šansai rasti gyvenimo draugę menki. Ypač turint omenyje nevykusią patirtį romantinių santykių srityje – prieš keletą metų Grifino mergina Stefani (akt. Leslie Bibb) paliko jį tą pačią akimirką, kai jis, įveikęs drovumą, pasipiršo. Neigiamo Stefani atsakymo priežastis buvo mažas Grifino atlyginimas ir dėmesio nevertas zoologijos prižiūrėtojo darbas. Tad Grifinas nusprendžia mesti darbą ir pasiieškoti užsiėmimo, kuris moterų akyse daug patrauklesnis. Pavyzdžiui, prekyba prabangiais automobiliais. Kodėl Grifinas, keletą metų po išsiskyrimo su mergina tyliai lindėjęs zoologijos sode, netikėtai apsisprendžia viską mesti? Priežastis paprasta: jo horizonte vėl pasirodė Stefani. Šįkart Grifinas nenusiteikęs pralaimėti. Panikos apimti gyvūnai nusprendžia, jog atėjo laikas sulaužyti tylos įžadus ir atskleisti didžiąją paslaptį: jie moka kalbėti! Bijodami prarasti Grifiną, gyvūnai imasi sudėtingos užduoties – išmokyti prižiūrėtoją bendravimo su moterimis paslapčių. Liūtai jam pataria būti agresyviam, varlės – papūsti žandus, lokiai moko atrasti „vidinį lokį”. Grifinas taip įsijaučia, jog brolio vestuvių repeticijoje paseka vilkų patarimu ir „pažymi teritoriją” ties kambarinės gėlės vazonu. „Zoologijos sodo prižiūrėtojas” – tobulas receptas vasaros vakarui: truputis romantikos, šiek tiek veiksmo ir kalbantys gyvūnai. Visa tai pagardinta didele sauja juoko.
IMDB reitingas: 4.8/10 – 16,333 votes

  • Share/Bookmark

Feb 17

Originalus pavadinimas: Richie Rich
Siužetas: Turtingiausias pasaulio vaikas turtuolis Ričis neišvengiamai tampa nusikaltėlių taikiniu ir įstatymų laužytojų žiauraus plano dalimi. Macauliui Culkinui, turtuolio Ričio vaidmens atlikėjui, vėl teks susidurti su sukčiais. Jis ir vėl vienas, kaip kad buvo “Vienas namuose”
IMDB reitingas: 4.8/10 – 19,333 votes

  • Share/Bookmark

Feb 17

Originalus pavadinimas: Yours, Mine and Ours
Siužetas: Našlaujantis pakrantės sargybos admirolas ir našlaujanti dizainerė įsimyli vienas kitą ir susituokia, nepaisydami 10 jos ir 8 jo vaikų protestų ir trukdymų. Vaikai turi daug išgyventi, kad suprastų – šeima yra svarbiausia.
IMDB reitingas: 4.8/10 – 10,459 votes

  • Share/Bookmark